Şans Kısmet Bereket Büyüsü

Gerek iş hayatınızda yaşadığınız bereket ve kısmet kapalılığı gerekese özel hayatınızda bir çok alanda karşılaştığınız şanısınızın kapalı olması halinde bereket, kısmet ve şans nasıl açılır? Özel hayatı içinde kısmeti kapanmış, ne yaparsa yapsın bir türlü işleri istediği doğrultuda gitmeyen ve hayatın hemen her alanında sürekli başarısızlıklara maruz kalan insanların tüm bu istenmeyen durumlardan korunup kurtulması için medyumların yaptıkları kısmet açma, bereket duası ve şans açma vefklerinden söz edeceğiz.

Peki sorulması gereken soruların başında hemen aklınıza şu soru geliyor olabilir; ” benim kısmetim neden kapalı?, kapalı olan kısmetimi, şansımı tekrar nasıl açtırabilirim? ” evet belkide bu sorunu genellikle çok yaşayan insanların kendisine sorduğu ve bir türlü cevap bulamadığı soruların temelini bu şekilde adlandırabiliriz. Özellikle yeni iş yarı açan bir insanın her türlü girişimi yapması sonrasında tüm kişisel çabalarına rağmen bir türlü parasının yani gelirinin yetmediği hallerde aklına ilk gelen düşüne kendisine veya iş yerine yönelik bir düşmanı tarafından yaptırılmış olan bereket kapanmak için hazırlanan muska yaptırılmış olma ihtimali gelebilir.

Aslında bir kişinin şansının kapalı olmanın iki nedeni olabilir; bunlardan birincisi bir başkasının sizin kısmetinizi kapatmak için yaptırmış olduğu muska olabilir bir diğer seçenek ise sizin doğuştan gelen yani hayatınız boyunca hiç bir zaman açık olmayan kısmetinizdir. Bağzı insanlar henüz doğduğu andan itibaren bu Dünyaya kısmeti kapalı olarak gelirler işte bu durumun ileride tekrar sorunlar oluşturmaması için hazırlanan özel dualar bu tip gruba giren insanlara büyük faydalar sağlayacaktır. Doğal süreçlerde her insan yaptıüı girişimlerin karşılığını almak ister ve bunun gerçekleşmesi için çaba sarf eder fakat tüm bu emek ve çabalara rağmen bir türlü yoluna girmeyen işler, yaşanan aksilikler sonucunda bu insanların şanslarının kapalı olduğu sonucuna varabiliriz. Peki bunu gidermek için nasıl bir yol tavsiye edilir, hadi gelin şimdi bu alanda neler yapılıyor öğrenelim.

Hepimiz mecazi anlamda yıldızlara uzanıp dokunmak isteriz yani zor olanı başarmak ve kendimiz için ideal olana ulaşmak isteriz. Gerek iş hayatımızda gerekse aile ve sosyal yaşantımızda zaman zaman karşılaştığımız bu olumsuzluklarla mücadele etmek için kimlerden yardım alabiliriz? Meseleyi kavradıktan sonra bu alanda size yardımı dokunacak kişiler elbette medyum ve hocalardır. Bu üstün yeteneklere sahip olan kişiler bu tip konularda kesinlikle size temel çözümler sunabilirler. Peki ideal hayal, ideal yaşam nedir? Aslında ideal bir hayatın karşılığı başarılı bir hayat yaşamak, her yaptığımız işin maddi ve manevi olarak karşılığını almak bize huzurlu bir hayatın penceresini açar. Bu pencereyi açmak içinde önce bu pencerenin aralanması gerekir ancak bu aşamadan sonra kişiler yaptıkları tüm işlerde kesin başarıya ulaşabilirler.

Özellikle evinde veya iş yerinde sorun yaşayan insanların büyüden şüphelenmeleri oldukça doğaldır böyle bir durumda sizi çekemeyen bir rakibiniz veya işlerinizin kötüye gitmesini isteyen gizli düşmanlarınız olabilir. Bu tür gizli düşmanlarınız tarafından iş yerinize veya yaşadığınız haneye gizlice yerleştirilen muskalar tüm hayatınızı negatif bir yönde etkileyebilir. Bu durumun çözülmesi için ilk yapmanız gereken elbette bu muskanın tesirinden kurtularak yapılan bu muskayı etkisiz hale getirmektir. Siz yapılan bu muskayı bulmuş olsanız dahi hatta bulup imha etmiş olsanız dahi bu muskanın etkisininden kurtulmuş olmazsınız. Bundan kurtulmanın tek yolu bu konuda uzman olan bir hocadan yardım almaktır ancak bu şekilde üzerinizdeki bu kısmetsizlikten tam anlamıyla korunmuş ve kurtulmuş olursunuz.

Özel yaşamlarımızdaki standartlarımızı ileriye taşımak ve gerek maddi gerek manevi huzursuzluklardan korunmak için bir kere yaptıracağınız bu vefkler size bir ömür boyu yarar sağlar. Günümüzde gerek medyadan tanıdığımız gerekse kendi çevremizde karşılaştığımız pek çok başarılı insan bu kısmet açma muskaları sayesinde başarıya kavuşuyorlar. Hemen her başarılı insanın arkasında onun mutluluğunu perçinleyen bir vefk olabilir. Bu vefkler sayesinde başarılı ve huzurlu yaşam koşullarına kavuşmanız mümkün olacaktır.

label,

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir