Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

günümüz insanlarının yaşadığı en büyük sorunlardan biride büyü ye maruz kalmaktır. Büyüye maruz kalan kişilerin içlerindeki karamsarlık duygusunun artması gönül huzurunun olmaması ve hayatında bir takım işlerin olumsuz sonuçlanması edinilen ilk belirtilerdendir.

Toplumuzda iki yakası bir araya gelmemek deyimi büyü yapılan kişiler üzerinden üretilen bir deyimdir. Bu büyülerin en yaygınlarından olan papaz büyüsü adından da anlaşılacağı üzere papazlar tarafında da yapılabildiği gibi papaz olmayan kişiler tarafından da yapılabilmektedi
Peki neden adına papaz büyüsü denmiştir ?

Büyünün papaz büyüsü adını almasının elbette ki başlıca sebepleri vardır. Papaz adı verilen kişilerin yani Hıristiyan dünyasının din adamlarının bir takım büyü yeteneklerinin olduğunu biliyoruz fakat her büyü yapan kişi papaz değildir. Büyünün papaz büyüsü adını almasının esas sebebi ise büyüde kullanılacak olan malzemelerin Müslüman alemine haram veya hoş karşılanmayan malzemelerin kullanılmasıdır.

Büyü yapılırken domuz yağı veya kadın adet kanı kullanıldığı için büyü papaz büyüsü adını almıştır. Büyü esnasında bir takım İbranice sözcüklerin kullanılması ve bunlara Süryanice kelimeler eklenmesi bu büyünün papaz büyüsü adını almasına sebep olmuştur. Papaz büyüsü bilindiği üzere en etkili büyülerden biridir.

Papaz büyüsüne maruz kalan kişinin en sağlıklı şekilde bu büyüden kurtulmasının belirli yolları vardır.Kişi eğer ilminden ve biliminden şüphesi olmadığı bir medyuma danışırsa bununla ilgili ayrıntılı bilgi ve çözümlere ulaşabilir.

Ayrılmak İsteyen İçin Büyü

Sevgili konuklarım bazı ziyaretçilerimizin şöyle bir talebi oluyor medyum bey eşimden ayrılmak istiyorum fakat eşim ayrılmıyor, yada sevgilim beni bırakmıyor kurtulmak istiyorum diyorlar, bu konu önem arzeden bir konu ve çok güçlü bir tılsımlama işlemler yapılması gereklidir bu sadece wodoo büyüsü ve papaz büyüleri ile olur.

Nedeni ise hem tutma olasılığı çok keskindir hemde karşı taraf herhangi bir medyum yada hocaya bakım yaptırdığında asla görünmez kimin ne yaptırdığı bilinmez..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir