Kara Büyü

Kara Büyü

Kara büyüler için sıralama zaten yoktur nedenler niçinler diye bir düşünme yoktur bunu yapan kimseler sadece alacakları menfaati düşünerek hareket ederler birde şu husus var kötü büyüler tılsımlar yapmak isteyen kişi ise eğerki işin ehli değilse yaptırana tutar tam bir felaket olur.

Yapılışı da zor bir okadar zor olan ise kullanılacak materyaller yani malzemeler esas zor kısımda diyebilirim bulmak zor akla hayale gelmeyecek kadar tehlikeli malzemeler kullanılabiliniyor.

Kara büyülerden korunma ise en etkilisi gerçek bir ilim insanı yada uzman medyum olan kimseden dualı vefk hazırlatmak ve boy hamaylisi yaptırmaktır emin olunki hiç bir kara büyü size zarar veremez bu büyüyü yapan bozar diye bişey yoktur ilmine hakim bir medyum çözer ve koruma altına alır.

Ateş Büyüsü

Saygı değer ziyaretçilerim notlarım arasında önemli bir değeri olan ateş büyüsünden kısaca bahsetmek istiyorum bu tılsım eski izmir büyücüleri arasında oldukça sık kullanılan bir gizli ilimler alanıydı.

Ateş yani sıcaklık büyüsü için kullanılan alan sadece tamamen bitmiş aşklar ve terkeden sevgiliyi geri getirmede kullanılan bir çalışmadır buna binayen adı zümrüdü anka gibi küllerinden yeniden doğma denirmiş eski büyüler arasında.

Bu acaip tılsım için iki kişinin daha evvel bir tanışmışlığı olmalı ve çok dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise karşılıklı sevgi varsa yapılmaz biri seviyor diğeri sevmiyorsa bu tılsım tam o noktada etki eder ve kalbe öyle bir sıcaklık verirki yeniden aşık olurlar.

Kullanılan nesneler ise sevmeyen kimse için özel bir karışım tozlar hazırlamak ve ıssız bir yerde ateş yakıp o toz karışımı ateşe azar azar atarak okunan tılsımın hüddamlarını davet edip görev vererek talep eden kimsenin isteği iletilir.

Var ise resimlere bakarak 666 defa bu tılsım tekrarlanır ve hüddamlar hazır bulunurken resimlerin içine biraz civa koyarak ateşe atılır ve bu işlem en az 11 gece devam edilir istenilen kimseyi zincirle bağlasalar yine durmaz ve o kişiye gelir.

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir