Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü
Dünya üzerinde her milletten insanın kabullendiği bir gerçektir aşk. Bir kişinin başka bir kişiye gönülden bağlanmasına aşk denir.

Bilim adamlarının araştırmaları sonucunda aşık olan kişinin vücudunda hormonsal bir değişme gözlemlendiği ortaya çıkmıştır. Aşık olan kişilerde ki bu değişim hareketlerine de yansır.

Bilim adamları aşık olan her on kişiden sadece birinin aşkın insan üzerindeki fiziksel değişimleri göstermediğini saptamıştır. Günümüz toplumlarında sosyal ağların çok fazla gelişmesi ve her insanın birbiriyle rahatlıkla konuşma ve görüşme olanağının artmasıyla insanlar konuştukları kişilere daha çabuk aşık olabilmektedirler.

Hal böyle olduğunda karşıdaki kişiden karşılık bulamayan insanların en büyük tercihlerinden biri de aşk büyüsüdür. Aşk Büyüsü genel olarak ele alındığında aşık olduğu kişiden aynı karşılığı bulamayan birinin başvurduğu çare olarak algılanmamalıdır.

Her kesimden insanın farklı şekillerde sıkıntıları olabilir ve bu sıkıntıların en büyüğü aşktır. Genellikle yeni evli veya çok yıllık evli çiftlerin başvurduğu bir yöntem olan aşk büyüsü evlenmeden önce birbirlerine son derece aşık olan çiftlerin dünya evine girdiklerinde aslında yasak olan şeylerin cezbetmesi diye nitelendirilen durumları yaşamaları sonucunda çiftlerden birinin diğerine olan ilgisinin azalmasıyla yuvasının dağılmasını istemeyen kişiler tarafından başvurulan bir yöntem olan aşk büyüsü çok yıllık evli çiftlerde birbirlerinden sıkılma diye adlandırdığımız durumlarda da karşımıza çıkabilir.

Bağlama büyüsü yapılan kişinin gözü kimseyi görmez ve de hareketlerinde değişiklikler gözlemlenir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir